تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۹
13 بازدید
کد خبر : 1585

دکتر نجارزاده خبر داد: هر ماه دو محصول جدید توسط بانک ملی ایران ارائه می‌شود

دکتر نجارزاده خبر داد: هر ماه دو محصول جدید توسط بانک ملی ایران ارائه می‌شود
مدیر عامل بانک ملی ایران در «نشست هم‌اندیشی و تبیین برنامه‌های عملیاتی اداره امور شعب استان مازندران» تاکید بر توسعه فناوری اطلاعات و هوشمندسازی خدمات بانک از ارائه هر ماه دو محصول جدید در سال جاری خبر داد.

به گزارش نسخه اصلی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر ابوالفضل نجارزاده در این همایش که اعضای هیات مدیره و هیات عامل حضور داشتند، با اشاره به اهمیت هوشمندسازی و نقش کلیدی آن در ارتقای کیفیت خدمات بانکی، اظهار داشت: ما در بانک ملی ایران، تحول دیجیتال را به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی خود در نظر گرفته‌ایم و در تلاشیم تا با استفاده از فناوری‌های نوین، خدمات خود را به روز و کارآمدتر کنیم.

اقدامات بانک ملی ایران در زمینه تحول دیجیتال

مدیر عامل بانک ملی ایران تاکید کرد: در این رابطه زیرساخت‌ها و تجهیزات فناوری اطلاعات بانک ملی به‌روزرسانی شده‌اند تا از پایداری و امنیت سیستم‌ها و همچنین سرعت ارائه خدمات اطمینان حاصل شود. با تشکیل کمیته فناوری، برنامه‌ریزی و نظارت نیز بر فعالیت‌های مربوط به این حوزه به‌طور منسجم و هدفمند انجام می‌شود.

نجارزاده ادامه داد: نرم‌افزار‌های جدیدی برای ارائه خدمات نوین و ارتقای کارایی فرآیند‌های بانکی طراحی و پیاده‌سازی شده است. همچنین با هدف افزایش رضایت مشتریان و ارائه خدمات سریع‌تر، اختیارات بیشتری به شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور تفویض شده است.

مدیرعامل بانک ملی در خصوص طراحی نرم‌افزار جدید برای سنجش اعتبار مشتریان گفت: با استفاده از این نرم‌افزار، فرآیند اعتبارسنجی مشتریان به صورت هوشمند و خودکار انجام می‌شود که این امر موجب تسریع در ارائه تسهیلات و همچنین کاهش ریسک اعتباری بانک خواهد شد.

وی تأکید کرد: ما معتقدیم که با استفاده از فناوری اطلاعات و هوشمندسازی خدمات، می‌توانیم به بانکی مدرن، کارآمد و مشتری‌محور تبدیل شویم و سهم خود را در توسعه نظام بانکی کشور ایفا کنیم.

اختیار تام به روسای استان‌ها برای ساماندهی املاک مازاد بانک

مدیرعامل بانک ملی در ادامه به روسای استان‌ها برای ساماندهی املاک مازاد بانک اختیار تام داد و گفت: ما از طرح‌ها و برنامه‌هایی که در راستای ارتقای عملکرد بانک، افزایش کارایی و همچنین رفاه کارکنان باشد، حمایت می‌کنیم.

دکتر نجارزاده، بر توسعه و پیشرفت در حوزه رفاهی کارکنان به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی بانک ملی تأکید کرد و گفت: ما در تلاشیم تا با ارائه امکانات رفاهی مناسب، انگیزه و تعهد کارکنان را برای انجام وظایف خود افزایش دهیم.

مدیرعامل در ادامه از برنامه این بانک برای احداث مجتمعی در استان مازندران خبر داد و گفت: این مجتمع با هدف ارائه خدمات نوین و باکیفیت به مشتریان و همچنین رفاه بیشتر کارکنان احداث خواهد شد.

وی در خصوص ارائه خدمات بیمه‌ای به کارکنان بانک ملی، اظهار داشت: ما پیگیر ارائه هر چه بیشتر خدمات بیمه‌ای به همکاران خود هستیم تا در صورت بروز مشکل، دغدغه‌های مالی آن‌ها تا حد زیادی مرتفع شود.

همه محصولات بانک ملی ایران باید غیر حضوری شوند

وی بر ضرورت تحول در حوزه‌های مختلف، بویژه فناوری، انضباط مالی و همدلی برای رسیدن به جایگاه واقعی بانک ملی تأکید کرد.

دکتر نجارزاده با اشاره به سابقه درخشان و پتانسیل بالای بانک ملی ایران، اظهار داشت: ما بهترین بانکداران را در بانک ملی داریم و با تکیه بر توان و تخصص این سرمایه‌های ارزشمند، می‌توانیم به قله‌های موفقیت دست یابیم.

وی در ادامه به ضرورت اصلاحات ساختاری در حوزه فناوری اطلاعات اشاره کرد و گفت: باید با استفاده از فناوری‌های نوین، خدمات خود را به روز و کارآمدتر کنیم.

دکتر نجارزاده با ضمن تاکید بر اینکه باید همه محصولاتمان غیرحضوری شود، خاطرنشان کرد: برای بانک ملی هیچ‌چیز بهتر از تغییر در فناوری و حرکت به سمت بانکداری دیجیتال نیست.

خیز بانک ملی ایران برای ارتقای مشتری مداری و ارائه خدمات بهتر

مدیر عامل بانک ملی ایران با اشاره به تغییرات مثبت صورت گرفته در این بانک طی ماه‌های اخیر، اظهار داشت: ما در تلاشیم تا با ارائه خدمات نوین الکترونیکی، توسعه بانکداری دیجیتال، ارتقای کیفیت خدمات و افزایش رضایت مشتریان، بانک ملی را به بانکی مدرن، کارآمد و مشتری‌محور تبدیل کنیم.

دکتر نجارزاده بر ضرورت ارتقای عملکرد مدیریتی در همه سطوح سازمانی تأکید کرد و با اشاره به شاخص‌های تعیین‌شده برای ارزیابی عملکرد مدیران، اظهار داشت: برای دستیابی به اهداف کلان بانک ملی و حرکت در مسیر نیل به جایگاه ایده‌آل، لازم است که مدیران در همه سطوح سازمانی نسبت به ارتقای عملکرد خود اهتمام ورزند.

مدیرعامل با اشاره به تأکیدات دولت سیزدهم بر مقوله منابع انسانی، بر اهمیت نیروی انسانی به عنوان یکی از ارکان اصلی توسعه و تحول در نظام بانکی کشور تأکید کرد و اظهار داشت: در چند سال اخیر، توجه ویژه‌ای به این حوزه در بانک ملی ایران شده است و ما در تلاشیم تا با ارتقای جایگاه و منزلت کارکنان، زمینه‌های انگیزش و تعهد بیشتر آن‌ها را فراهم کنیم.

وی در ادامه تأکید کرد: ما معتقدیم که کارکنان بانک ملی، سرمایه‌های اصلی این بانک هستند و موفقیت و پیشرفت بانک در گرو تلاش و تعهد آن‌ها است.

مدیرعامل بانک ملی در ادامه به ضرورت ارائه محصولات و خدمات نوین برای حفظ رقابت‌پذیری در بازار اشاره کرد و گفت: ما باید با رصد نیاز‌ها و انتظارات مشتریان، نسبت به طراحی و ارائه محصولات جدید و متناسب با این نیاز‌ها اقدام کنیم.

وی از کارکنان این بانک خواست تا با ارائه ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه، در این زمینه مشارکت فعال داشته باشند.

دکتر نجارزاده در خصوص نحوه ارزیابی عملکرد کارکنان، بر لزوم تلاش و تعهد همه کارکنان برای انجام وظایف خود به نحو احسن اظهار داشت: ارائه عملکرد مطلوب، شرط لازم برای برخورداری از مزایا و ارتقای شغلی است».

موفقیت‌های بانک در سال گذشته، مرهون تلاش همه کارکنان است

دکتر نجارزاده در ادامه سخنان خود، به دستاورد‌ها و موفقیت‌های کسب شده در سال گذشته اشاره کرد و گفت: این موفقیت‌ها حاصل تلاش و همدلی مجموعه کارکنان بانک در ستاد و صف بوده است.

مدیرعامل با بیان اینکه برای رسیدن به جایگاه برتر، باید گام‌های بلندتری برداریم، خاطرنشان کرد: ما باید با باور به توانمندی‌های خود و اتکا به دانش و تجربه کارکنانمان، به دنبال نوآوری و ارائه خدمات متمایز به مشتریان باشیم.

وی از همه کارکنان بانک ملی خواست تا با تعهد و تلاش مضاعف، در جهت تحقق اهداف عالیه بانک گام بردارند و به سهم خود در احیای جایگاه این بانک باسابقه و مردمی کمک کنند.

نجارزاده در ادامه تأکید کرد: برای اصلاح فرایند‌ها و ارتقای عملکرد بانک، باید از مشارکت و همفکری همه کارکنان، همکاران صف که در قلب فعالیت‌های بانک قرار دارند، استفاده کنیم.

وی از همه کارکنان بانک ملی، به خصوص همکاران صف، خواست تا با ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده خود، در ارتقای عملکرد بانک و حل مشکلات موجود مشارکت فعال داشته باشند.

شایسته سالاری، ملاک انتصابات

وی در پایان سخنان خود به موضوع انتصابات در بانک ملی اشاره کرد و گفت: ما معتقدیم که انتصابات باید مبتنی بر شایسته‌سالاری و تخصص باشد و افراد بر اساس توانمندی‌ها و عملکردشان در سِمت‌های مختلف منصوب شوند.

دکتر نجارزاده با تأکید بر اینکه تا زمانی که افراد شایسته در سیستم حضور نداشته باشند، نمی‌توانیم شاهد ارتقا و افزایش کارایی بانک باشیم، خاطرنشان کرد: ما در تلاشیم تا با شناسایی و به‌کارگیری افراد نخبه و کارآمد، در مسیر تحول و ارتقای جایگاه بانک ملی گام‌های بلند تری برداریم.

حسن مونسان: موفقیت‌های بانک ملی ایران در سال جاری شتاب می‌گیرد

حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون امور شعب بانک ملی ایران در «نشست هم‌اندیشی و تبیین برنامه‌های عملیاتی اداره امور شعب استان مازندران» که با حضور دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک، اعضای هیات مدیره و هیات عامل در مرکز آموزشی رفاهی بابلسر برگزار شد، با اشاره به موفقیت‌های این بانک در سال گذشته، گفت: با رفع مشکلات موجود و اصلاح فرآیند‌ها در سال جاری، روند موفقیت‌های بانک ملی ایران شتاب می‌گیرد.

وی اظهار داشت: با تلاش مستمر همه کارکنان، بانک ملی ایران توانست جایگاه خود را در نظام بانکی کشور دوباره به دست آورد و سهم ازدست‌رفته بازار را جبران کند.

معاون امور شعب بانک ملی ایران، خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که با همدلی و مشارکت همه کارکنان، می‌توانیم بر چالش‌ها غلبه کرده و به موفقیت‌های بزرگی دست‌یابیم.

مونسان در ادامه به عملکرد سال گذشته مدیریت اداره امور شعب مازندران اشاره کرد و گفت: سال گذشته این مدیریت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد و توانست سهم قابل‌توجهی در موفقیت‌های کلی بانک داشته باشد.

رشد سه درصدی اداره امور شعب استان مازندران در پایان خرداد

هرمز پژولیده رئیس اداره امور شعب استان مازندران، نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب، گفت:خوشبختانه اداره امور شعب استان مازندران توانست در پایان خرداد ماه سال جاری ۳ درصد رشد مثبت داشته باشد.

وی با بیان اینکه این دستاورد حاصل تلاش و تعهد بی‌وقفه کارکنان خدوم بانک ملی ایران در این استان است، اظهار داشت: با تداوم این روند رو به رشد، امیدواریم در ماه‌های آتی شاهد تداوم رشد و شکوفایی روزافزون بانک ملی در استان مازندران باشیم.

پژولیده در پایان سخنان خود، از اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران برای حضور در این نشست و توجه ویژه به استان مازندران تشکر کرد و از همه کارکنان خواست تا با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، در ارتقای هر چه بیشتر عملکرد بانک و تحقق اهداف آن در این استان مشارکت فعال داشته باشند.

گفت و گوی صمیمانه مدیران ارشد با کارکنان استان مازندران

در این نشست مدیران ارشد بانک ملی ایران با حضور در یک پنل تخصصی با کارکنان و کارشناسان بانک به گفت و گوی صمیمانه پرداختند و مسائل، مشکلات و راهکار‌های پیش رو در مسیر ارتقای عملکرد بانک را مورد بررسی قرار دادند.

اعضای هیات مدیره و هیات عامل در این پنل تخصصی بر ضرورت ارائه خدمات باکیفیت و حفظ رضایت مشتریان تأکید کردند و راهکار‌هایی برای ارتقای سطح خدمات بانک ارائه دادند.

کارکنان اداره امور شعب استان مازندران نیز با اشاره به چالش‌های موجود در فرآیند پرداخت تسهیلات به مشتریان، خواستار رفع موانع و تسریع در این فرآیند شدند.

تناسب داشتن منابع و مصارف، بهینه‌سازی املاک و مستغلات بانک در مازندران، اجرای هر چه بهتر طرح مولدسازی، فراهم ساختن بستر مناسب برای ارتقای امکانات رفاهی کارکنان، راه اندازی دایره اموال تملیکی و رسیدگی ویژه به معیشت و رفاه کارکنان از دیگر محور‌های صحبت‌های کارکنان بود که در حضور اعضای هیات مدیره و هیات عامل مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.