تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۹:۴۴
23 بازدید
کد خبر : 1576

️مجمع پتروشیمی غدیر برگزار شد:

خداحافظی پس از ۳ سالِ پرافتخار

خداحافظی پس از ۳ سالِ پرافتخار
صفاری؛ دست یکایک کارکنان پتروشیمی غدیر را می‌بوسم/شما به من اعتبار دادید.

به گزارش نسخه اصلی، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی غدیر با حضور ۷۹.۴ درصدی سهامداران و با همت مدیرعامل این شرکت در اقدامی کم سابقه برای دومین سال متوالی در بندرماهشهر برگزار شد.

در این مجمع، حسین صفاری نوش آبادی، مدیرعامل پتروشیمی غدیر اظهار کرد: سال ۱۴۰۲ تولید VCM با عدد ۱۳۲ هزار تن تولید شروع کردیم. همان طور که می‌دانید، رکورد تاریخی غدیر ۱۳۲ هزار تن بود. این عدد به اندازه کافی وحشتناک بود که بتوانیم شرایط سال گذشته را حفظ کنیم. در واقع، شاید اصل رسیدن به پیروزی سخت باشد، اما حفظ پیروزی سخت‌تر است که ما با ان رو به رو بودیم.

وی افزود: ما در تولید PVC در سال ۱۴۰۰، با ۹۱ درصد ظرفیت اسمی، سال ۱۴۰۱ با ۱۱۰ درصد و سال ۱۴۰۲ را با ۱۴۴ هزار تن و رکورد ۱۲۰ درصدی نسبت به ظرفیت اسمی را ثبت کردیم. همچنین، رتبه اول بین سایر پتروشیمی‌ها را کسب کردیم.

مدیرعامل پتروشیمی غدیر در این باره ادامه داد: یکی از گلوگاه‌هایی که همیشه با آن مواجه بودیم، موضوع VCM بود. سال ۱۴۰۱، با رکورد ۱۳۲ هزار تن، ۱۲۶ هزار تن VCM تولید کردیم. پتروشیمی غدیر با کمک همکاران بعد از ۱۱ سال توانست روز‌های قریب به اتفاق ۱۰۰ درصد ظرفیت اسمی در VCM را ثبت کند. سال ۱۴۰۲ تولید را با ۱۲۱ درصد نسبت به ظرفیت اسمی محقق کردیم.

صفاری همچنین بیان کرد: در سال ۱۴۰۲ ما نیازی به خرید VCM نداشتیم. زیرا خودمان VCM را در پتروشیمی غدیر کردیم. ما در شرکت پتروشیمی غدیر هر آنچه که خواستیم را خودمان تولید و مصرف کردیم.

وی خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۰، ۱۸۰ تن به ازای هر نفر تولید کردیم. سال ۱۴۰۱ این عدد روند افزایشی داشته و تولید خیلی بیشتر شد. این موضوع نشان می‌دهد که بهره وری در سال ۱۴۰۱ به ۱۲۳ تن به ازای هر نفر رسیده و از نظر متخصصین PVC ساز این عدد بی نظیر بود.

صفاری درخصوص رشد تولید درسال ۱۴۰۲ توضیح داد: اینکه چرا در سال ۱۴۰۲ تولید خوب شد به این بر می‌گردد که سال ۱۴۰۰، پایداری تولید را نتوانستیم حفظ کنیم. سال ۱۴۰۱، پایداری تولید تاحدودی تداوم یافت و ما رکورد‌های تولید ۶ ماه بدون توقف را ثبت کردیم. همان طور که می‌دانید، ما PVC ساز هستیم. واحد PVC، ۶ ماه تولید مستمر داشته که نتیجه آن تولید طلایی سال ۱۴۰۲ شد. تمام طول سال، تولید ۴۰۰ تن را ادامه دادیم. زمانی در پتروشیمی غدیر برای تولید ۴۰۰ تن در روز پاداش می‌دادیم و جشن می‌گرفتیم.

با همه‌ی اینها، اما صفاری در پایان این مجمع گفت دست یکایک همکاران خود را می‌بوسم و به شکل غافلگیر کننده‌ای از همکاران خود در پتروشیمی غدیر خداحافظی نمود و رسما پایان همکاری خود با شرکت پتروشیمی غدیر را در اوج موفقیت هایش در این شرکت اعلام کرد.

شرکتی که در دوره‌ی مدیریت وی خوش درخشید و طی چند سال اخیر این ملک امام رضایی‌ها دیگر حواشی‌ای به شکل قبل از دوران مدیریت صفاری را به خود ندید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.